Zdeněk Šafář - SKICROSS RIDER - Reprezentant ČR
DĚKUJE VŠEM PARTNERŮM ZA SPOLUPRÁCI      PO VŠECHNA TA LÉTA

 

Něco o mě

Aktuálně

Sportovní úspěchy

www.skiworkshop.cz

Ano,to je teď, mimo trénování sourozenců Strakových, to čím se zabývám!

Ukončil jsem svou závodní kariéru zimou 2010/2011 a musím říct, že se mi tu poslední sezónu docela dařilo. 14.Místo na Mistrovství Světa v Deer Valley (USA) si myslím, že bylo důstojným zakončením sportovní kariéry. Musím přiznat, že se mi po tom všem makání na svém těle, tak abych mohl podávat maximální sportovní výkony zasteskne, ale když si hned vzpomenu, jak jsem na jaře roku 2012 trpěl s bolestmi zad (vyhřezlá L5/S1 plotýnka), tak se mi zase uleví, že tu strašnou dřinu už nemusím podstupovat. Moje záda jsou důkazem toho, že všeho moc škodí! A já jsem tomu svému tělu dával zabrat na lyžích od necelých 3 let. Takže se ani není čemu divit, že se po tom všem ozvalo. Nicméně  moje zdraví je teď tak nějak v pořádku, ikdyž si musím dávat pozor a musím neustále cvičit rehabilitační cvičení. No prostě něco za něco!!! :-)

Ale o tom tu psát nechci, chci vás pozvat na náš web www.skiworkshop.cz , kde v současnosti nabízíme vybavení především pro ruční servis lyží a snowboardů. Jedná se o servisní vybavení rakouské značky SNOLI, která funguje již od roku 1976!
Já osobně jsem toto vybavení používal dlouhé roky na servis mých závodních lyží a byl jsem s ním moc spokojen! Nabízí totiž bezvadný poměr mezi cenou a kvalitou či výkonem, jak to kdo chcete nazvat!
Když jsem přestal závodit, tak jsem svůj přátelský vztah s majitelem firmy SNOLI panem Franzem Maislingerem rozšířil i o obchodní a naše spolupráce se celkem slibně rozvíjí.
E-shop na adrese: www.skiworkshop.cz funguje již od podzimu roku 2012 a chystáme se přidat i další produkty od firem převážně ze sportovního světa.

Proto vás všechny srdečně zvu k návštěvě a nákupu na www.skiworkshop.cz .

Foto & Video

Prodej lyžařského
vybavení

Kontakt

Ski-X RIDERS

Co je to skicross?

Partneři

Zajímavé odkazy

Zpět na úvod